One Big Happy Family

KONTAKT

 

Mone Mikkelsen — Executive Producer — mone@happyfamily.no — +47 90 60 50 10

Helene Hovda Lunde — Producer  — helene@happyfamily.no — +47 91 62 56 04

Christoffer Andreassen — Digital innholdsrådgiver — christoffer@happyfamily.no+47 94 87 79 28  

Cecilie Tidemann-Nilsen — Produksjonsleder — cecilie@happyfamily.no — +47 41 31 89 21

Henrik Kaels Faltin — Produksjonskoordinator  — henrik@happyfamily.no — +47 41 29 13 27

Jobbsøknader — jobb@happyfamily.no

Faktura — faktura@happyfamily.no